fbpx

Часті питання

Відповіді на деякі запитання

Про консультацію психолога-психотерапевта

Я приймаю по вівторках, середах та п'ятницях з 11:00 до 19:00
Тривалість індивідуальної консультації – 60 хвилин (1 година).
Записатись можна за номером телефону +380633075937, або натиснувши кнопку вашого улюбленого месенджера на цій сторінці та на сторінці з контактами.
До першої консультації вам потрібно підготувати запит (що турбує) на терапію і надалі можливі невеликі домашні завдання.
Це залежить від вашого запиту (проблеми). Можливо, знадобиться один прийом. А може, десять-двадцять. Передбачити це складно, тому що не все в цьому питанні залежить від мене і багато залежить від вас.
Так, можливо. Консультація та психотерапія зі скайпу також ефективна, як і очна консультація психотерапевта, а для деяких клієнтів скайп це єдина можливість отримати кваліфіковану допомогу психолога.
Консультації по телефону я не проводжу через те, що цей метод консультування є неефективним. Професіонал, що ставить в основу успішності терапії результат для клієнта, повинен перебувати в підготовлених умовах, віч-на-віч з клієнтом.
Ні, я запропоную Вам приїхати до мого офісу або ми проведемо консультацію у скайпі. Психотерапевтичні послуги надавати у непристосованих для роботи місцях – непрофесійно. Звичайно, у деяких випадках, пов'язаних із трагедією, шоковим станом та іншими екстремальними обставинами, психолог працює там, де знаходиться клієнт. Однак це не передбачає довгострокових зустрічей, а просто допомагає клієнту вийти зі стресу.
Будь-яка медикаментозна допомога в Україні надається людьми з вищою медичною освітою – лікарями-психіатрами. Психолог-психотерапевт не має права та можливості призначати ліки, включаючи антидепресанти та транквілізатори. Крім того, я виходжу з практики, що лікарські засоби призначаються лише у разі нагальної потреби, коли допомоги психотерапевта недостатньо.
Ефективність психотерапії багато в чому залежить від вас самих: від вашого бажання щось змінювати, готовності зустрічатися з усіма гранями власної особистості, здатності дивитися на світ під іншим кутом зору, відмовляючись від звичних стереотипів. Якщо ви будете чесні з собою і мною, як з вашим психотерапевтом, ви почнете помічати перші зміни вже через кілька зустрічей.
Я працюю індивідуально, з сім'ями та підлітками не працюю

Про заходи, які ми проводимо

Якщо ви ще не брали участь у наших заходах, я рекомендую почати з Базового семінару-практикуму, наприклад - "Подорож у Пошуках себе". В описі всіх заходів є уточнення якого рівня семінар-практикум: - базового, тобто той, що підходить для "новачка", - поглиблений, який підходить лише для тих учасників, які пройшли не один семінар.
В основному всі семінар-практикуми це 4 повні дні, за винятком одного літнього інтенсиву - 5 днів, і одного осіннього інтенсивності тривалістю 10 днів
Усі семінар-практикуми проходять на закритій базі відпочинку у заповідній частині острова Хортиця міста Запоріжжя.
Для початку ознайомтесь із інформацією для учасника (ссылка
Ви можете сплатити свою участь внісши оргвнесок організатору на картку Приватбанку, і доплатити суму, що залишилася, безпосередньо в день початку семінару. Звертаю вашу увагу на знижку за раннє бронювання участі, оскільки сума оплати перед заходом буде вищою.

Залишились питання? Напишіть нам!

Сайт b17.ru — источник информации о психологах